Om os

Scan Style er en danskbaseret distributør af værdiskabende børneprodukter af høj kvalitet. Produkterne er primært tiltænkt børnesegmentet 0-6 år. Alle produkter er specielt udvalgte og lever op til høje standarder for funktionelt design og sikkerhed i hverdagen. 


Med sine stærke og internationale brands henvender Scan Style sig udelukkende til detailleddet og har her en bred kundeportefølje i de nordiske lande. 


Vores ambition er at sikre høj varetilgængelighed, produktviden og konkurrencedygtige priser til vores kunder, således at de kan give markedet den absolut bedste service. 


Har du brug for yderligere information, er du altid velkommen til at kontakte os på info@scanstyle.dk 
 

Teamet bag Scan Style 

 

                          

Jesper Barkholt

CEO

 

              

Steen Østenby

Business Development

 

 

                

Mathias Bang Kramer

Export Manager

 

Kamilla Nørring Jensen

Regionsansvarlig salgskonsulent

Sønderjylland, Fyn og Sjælland

     

Jba@scanstyle.dk

30325477

 

Info@scanstyle.dk

20704555

 

Mbk@scanstyle.dk

31100418

 

Salg@scanstyle.dk

51913334

 

 

 
                   
                   

 

Heine B. Michelsen

Warehouse Manager

 

      

Jeffrey Noor

Sales Manager

 

 

Janni Jepsen 

Media Manager

 

                    

 

 

Logistik@scanstyle.dk

60785400

 

Jno@scanstyle.dk

51915400

 

 

Adm@scanstyle.dk