Om os

Scan Style er en danskbaseret distributør af værdiskabende børneprodukter af høj kvalitet.
Produkterne er primært tiltænkt børnesegmentet 0-6 år. Alle produkter er specielt udvalgte og lever op til høje standarder for funktionelt design og sikkerhed i hverdagen. 

Med sine stærke og internationale brands henvender Scan Style sig udelukkende til detailleddet og har her en bred kundeportefølje i de nordiske lande. 

Vores ambition er at sikre høj varetilgængelighed, produktviden og konkurrencedygtige priser til vores kunder, således at de kan give markedet den absolut bedste service. 


Har du brug for yderligere information, er du altid velkommen til at kontakte os på info@scanstyle.dk 
 

Teamet bag Scan Style 

 

                            

Jesper Barkholt

CEO

 

              

Jeffrey Noor

Sales Manager Denmark

 

                

Eli Mandt Rømer

Sales Manager Norway

 

 

     

Jba@scanstyle.dk

+45 30 32 54 77

 

Jno@scanstyle.dk

+45 51 91 54 00

 

Emr@scanstyle.dk

+47 38 36 26 26

 

 

 

 

 
                   

 

 

 

 

Billede kommer snart!

                            

 

Torben Hjort

Business Development

 

      

Mathias Bang Kramer

Product Manager

 

 

Heine B. Michelsen

Warehouse Manager

              

Janni Jepsen 

Media Manager

   

 

 

Toh@scanstyle.dk

+45 51 26 91 26

 

Mbk@scanstyle.dk

+45 31 10 04 18

 

 

Hbm@scanstyle.dk

+45 60 78 54 00

 

 

  Jep@scanstyle.dk