SCAN STYLE APS ER ET SKANDINAVISK IMPORT- OG HANDELSFIRMA DER HAR SPECIALISERET SIG I SALG AF FUNKTIONELLE OG UNIKKE BØRNEPRODUKTER I HØJ KVALITET OG MED STOR BRUGSVÆRDI FOR DEN TRAVLE OG MODERNE BØRNEFAMILIE.

Vi lægger stor vægt på, at produkterne kan give en værdiforøgelse for vores kunder. Det skal være produkter både forældre og børn kan lide og som letter dagligdagen. Vi importerer kun fra veletablerede, seriøse og sikkerhedsmindede leverandører, der også har fokus på miljø og det er naturligt for os, at vore produkter opfylder alle gældende sikkerhedskrav indenfor EU. Vi har eksklusivaftaler på alle vores mærker og distribuerer til detailforretninger i hele Skandinavien og vi søger til stadighed nye seriøse forhandlere. Du er meget velkommen til at kontakte os på info@scanstyle.dk eller tlf. +45 2070 4555 såfremt du ønsker at forhandle vores produkter. Hos Scan Style sætter vi en ære i at levere høj service, nærhed og stor fleksibilitet og vi ser frem til at handle med dig.
 

Steen Østenby 
Indehaver & Adm. Direktør

Kontaktoplysninger:
Scan Style ApS - Business Park Nord - Østre Alle 6 - 9530 Støvring - Cvr. 33592000
Tlf. +45 20 70 45 55 - Info@scanstyle.dk

 

Teamet bag Scan Style 

 

           

Steen Østenby

Indehaver & Adm. Direktør

 

 

Tove Østenby

Økonomiansvarlig

 

            

Mathias Bang Kramer

Sales Coordinator

Kamilla Nørring Jensen

Regionsansvarlig salgskonsulent

Sønderjylland, Fyn og Sjælland

   

Info@scanstyle.dk

20704555

Finance@scanstyle.dk

Export@scanstyle.dk

31100418

Salg@scanstyle.dk

51913334

 
                   
     

         

 

Heine B. Michelsen

Logistikchef

 

      

Heidi Holm Pedersen

Media Manager

 

 

Janni Jepsen 

Økonomi Assistent

 

              

Bodil Lahm

Regionsansvarlig salgskonsulent

Jylland

 

Arne Kihlberg

Regionsansvarlig salgskonsulent

Sverige

 

 

Logistik@scanstyle.dk

60785400

Media@scanstyle.dk

Adm@scanstyle.dk

blahm@live.dk